senor-AAA

CAREER

Join Our Team

Slobodna radna mesta

SENOR D.O.O., Beograd u saradnji sa norveskim partnerom – kompanijom Fjellinjen AS, Oslo (javno preduzece za puteve) raspisuje oglas za sledeca radna mesta:

1. Customer support adviser – više radnih mesta.
Uslovi za kandidate:

  • Odlično znanje pisanog i govornog norveškog jezika (B2 nivo i vise). Takodje, alternativno, zainteresovani smo i za kandidate sa znanjem svedskog jezika (B2 i vise).
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Komunikativna i vedra osoba, spremna da napreduje i stiče nove veštine i znanja
  • Kratak opis posla: sposobnost usmene i pismene korenspodencija sa korisnicima usluga putem maila, chata i telefona.

2. Racunovodstveni analiticar – jedno radno mesto

  • VSS, ekonomski ili srodni fakultet (moze i pripravnik)
  • Kratak opis posla: evidencija uplata u Centralnom Sistemu Norveske, fakturisanje, analiza uplata (matching payments).

Šta nudimo:

  • Rad u odličnim uslovima,
  • Obuka i podrška,
  • Mogućnost napredovanja,
  • Rad preko omladinske zadruge ili zasnivanje radnog odnosa (zavisno od dogovora)
senor doo
Ukoliko ste zainteresovani pošaljite prijavu (CV) na mail office@senor.rs. Samo kandidati koju uđu u uži izbor će biti kontaktirani.